Piotr Zubek - "Marzenia się spełniają" 2006

opublikowane: 15 lis 2013, 15:03 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 3 gru 2013, 08:08 ]
Piotr Zubek w wieku 6 lat
     Piotr Zubek urodził się ok. 2000 r. w Warszawie. Zadebiutował w wieku 6 lat w programie "Od przedszkola do Opola" poświęconym piosenkom Majki Jeżowskiej. Do programu zaprosił go sam prowadzący Michał Juszczakiewicz. Piotrek zaśpiewał piosenkę "Marzenia się spełniają" którą zadedykował chorej koleżance, która miała przyjechać i wystąpić na scenie razem z chłopcem, ale nie udało się. Zamiast tego mógł liczyć na wsparcie Majki Jeżowskiej, która zachęciła publiczność do wstania i śpiewania razem z młodym wykonawcą.
     Po zakończeniu zdjęć do programu "Od przedszkola do Opola" Piotr Zubek zaczął występować regularnie na wszelkich festiwalach piosenki, a w szczególności na imprezach charytatywnych i religijnych zdobywając wiele nagród. Stał się znany, kiedy wziął udział w programie rozrywkowym "Bitwa na głosy" wiosną 2012 r. w drużynie Natalii Kukulskiej. O swoim udziale w tym show opowiadał w programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie" poświęconym najmłodszym uczestnikom tego programu.

Piotr wraz z Benjaminem Lewandowskim wziął udział w nagraniach do albumu "Śpiewaj z nami. Dziecięce przeboje" wydanemu przez Universal Music w grudniu 2011 r.
     
W 2012 r. dwunastoletni Piotr Zubek wystąpił podczas 33 edycji MDFPiT w Koninie.

Piotr Zubek i Michał Juszczakiewicz w 2006 roku