Reklama‎ > ‎Prasa‎ > ‎dzieci gwiazd‎ > ‎

Szymon - 6 lat (2012)

opublikowane: 21 sie 2012, 06:52 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 21 sie 2012, 12:01 ]
     Na gwiazdkę 2011 roku portal Moi chłopcy szczegółowo opisywał obszerny wywiad, jaki dała mama Szymona Vivie. Był to pierwszy wywiad, któremu towarzyszyła sesja zdjęciowa z jej dziećmi. Można było w nim przeczytać o licznych przeprowadzkach słynnej rodziny, sposobach na wychowanie dzieci przez Annę i jej planach na przyszłość.
     Teraz ukazał się nowy numer Vivy nr 17 (405) z 16 sierpnia 2012 zawierający 10-stronicową rozmowę Anny, którą prowadzi Krystyna Pytlakowska. Autorką zdjęć jest Iza Grzybowska. Mama Szymona opisuje w nim radość, jaka towarzyszy powrotowi do ukochanej Gdyni. Ma nadzieję, że to już ostatnia przeprowadzka w jej życiu, bo są one zawsze stresujące. Mówi, że w nowym domu zamieszkają już od września. Ma to związek z rozpoczęciem czwartej klasy przez jej najstarszą córkę. Szymon ma jeszcze trochę czasu, zanim pójdzie do szkoły. Będą więc mogli się nacieszyć nowym domem.

Fragment wywiadu:

Krystyna - Będziesz miała swój pokój?

Anna - Swój, czyli taki tylko dla mnie? Nie, ja nie marzę o takim pokoju. Lubię, gdy jesteśmy wszyscy razem i chociaż dzieci mają swoje pokoje, to często śpimy w piątkę na dużym łóżku. W Łodzi w pokoju dzieci leżał na podłodze taki wielki materac i bardzo często wszyscy układaliśmy się tylko na nim. Uwielbiałem ten rozgardiasz u Oliwii i Szymka, pogryzmolone ściany z nierówno przyklejoną tabliczką mnożenia. Teraz też czekam, kiedy ten gdyński dom obrośnie takim kontrolowanym bałaganem, w którym poczujemy się wreszcie u siebie. 


Cały wywiad i więcej zdjęć można zobaczyć w najnowszym numerze Vivy.

(Wszystkie powyższe zdjęcia to fragmenty na prawie cytatu, prezentowane są one w celach niekomercyjnych i poglądowych, prawa autorskie należą do Izy Grzybowskiej i Wydawnictwa)
Comments