Reklama‎ > ‎Prasa‎ > ‎dzieci gwiazd‎ > ‎

Shiloh - 6 lat (2012)

opublikowane: 7 cze 2012, 06:26 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 7 cze 2012, 10:09 ]
     Shiloh 'Shax' Nouvel Jolie-Pitt urodziła się 27 maja 2006 roku w Swakopmund w południowej Namibii. Jest pierwszym biologicznym dzieckiem aktorów Brada Pitta i Angeliny Jolie. Mieszka w Nowym Orleanie, ale z powodu pracy rodziców nieustannie podróżuje po całym świecie. Imię dziewczynki nie jest przypadkowe - Shiloh to po hebrajsku 'mesjasz' a Nouvelle we francuskim oznacza 'nowy'. Początkowo wychowywała się z starszymi adoptowanymi azjatyckimi braćmi Maddoxem i Pax Thienem oraz siostrą Zacharą. Teraz ma także młodsze rodzeństwo - bliźnięta Knox Léon i Vivienne.
     Dziewczynka od kilku lat ubiera się po chłopięcemu. Nosi nawet ubrania po starszym bracie Maddoxie i ma zawadiacką czuprynkę w stylu Biebera. Początkowo jej rodzice zostali zaatakowani przez media, za "przerabianie córki na syna", jednak Angelina wytłumaczyła, że "nie może zakazywać Shiloh dokonywania własnych wyborów, bo to nie byłoby dobre rodzicielstwo". Mała "chłopczyca" jest więc teraz uderzająco podobna do swojego taty Brada; mówi się nawet, że mogłaby zagrać w biograficznym filmie o nim. Wszystko jest możliwe, ponieważ Shiloh ma już za sobą aktorski debiut - już jako niemowlę zagrała wraz z ojcem epizodyczną rolę w filmie "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".
     Zamiłowanie do chłopięcych strojów, które wykazuje, to nie jest kwestia mody. Shiloh, która ostatnio nawet nakazała wołać na siebie Shax (na wzór starszych braci), wygląda w chłopięcych strojach na niezwykle szczęśliwą. W sukienkach często miała skwaszoną minę, teraz okazuje pewność siebie, zdecydowanie, czuje się swobodnie i ma rozbrajający uroczy uśmiech. Nawet brak jednego przedniego ząbka nadaje Shiloh jeszcze dodatkowego uroku.

W żółtej koszulce, prążkowanych spodniach i (jeszcze) półdługich włosach.


Luźne spodnie, buciki i marynarka. Szykownie i z klasą.
Ale najważniejsze, że czuje się swobodnie i szczęśliwie.


Te same ulubione buty, ale tym razem w krótkich spodenkach.

Na przechadzce na lody z rodzeństwem.

W używanej koszulce po Maddoxie, podczas spaceru z ukochanym pupilem całej rodziny.
A tutaj na jednej z nowszych okładek magazynu "Who":

(Wszystkie powyższe zdjęcia to fragmenty na prawie cytatu, prezentowane są one w celach niekomercyjnych i poglądowych, prawa autorskie należą do ich autorów i wydawców)

źródła:
Comments