Winiary - Pomysł na... papirus

opublikowane: 15 sty 2013, 02:43 przez c.gontkiewicz@gmail.com

     Pod koniec 2012 roku i na początku 2013 firma Wianiary wprowadzała na polski rynek nowość w postaci gotowego zestawu do przyrządzania piersi z kurczaka bez dodatku tłuszczu dzięki użyciu pergaminu. Produkt występuje w kilku odmianach: z dodatkiem ziół, czosnku itp. Jednym z głównych elementów kampanii reklamowej jest spot telewizyjny. Na kanale YouTube SzkolaGotowania firma Winiary udostępniła też króciutki materiał z planu.
     Ojciec z dwójką synów szuka pomysłu na prezent dla mamy. Proponuje im wspólne przygotowanie soczystego kurczaka. Nie szkodzi, że mężczyźni nie radzą sobie w kuchni, bo pomysł jest prosty, nie ma też obaw, że dzieci oparzą się gorącym tłuszczem, bo nie jest on w ogóle potrzebny. Kiedy mama wraca do domu jest zadowolona z prezentu i wszyscy razem zasiadają do obiadu.
     W reklamie występuje sympatyczny dziewięciolatek z ciemnymi włosami i nieco starszy chłopiec z długimi jasnymi. Młodszy chłopiec zaskakuje wspaniałą grą, którą przyćmiewa zarówno dorosłych aktorów jak i starszego kolegę.Making of jest bardzo króciutki, składa się niemal wyłącznie z pojedynczych ujęć i zdjęć z planu, ale też warto go obejrzeć. Bardzo fajny portret żywiołowego i skorego do żartów dziewięciolatka.Inna interesująca reklama "Pomysłu na..": Pizzerinki