Reklama

2012:

Polskie reklamy z materiałem z planu:

Monte Zott

W reklamie Monte Zott wystąpił młodszy brat znanego polskiego siatkarza Bartosza Kurka - Kuba. Materiał dodatkowy pokazuje pełen proces przygotowania do zdjęć. Kubuś musiał się przebierać, skakać do piłki, występować na scenie. Portret sympatycznej braterskiej więzi.

Bioaron C

W reklamie Bioaronu wystąpił około sześcioletni żywiołowy chłopaczek. Materiał z planu pozwala przekonać się jak wiele zabawy miał na planie, ale też ile pracy włożono w wyprodukowanie tej krótkiej reklamówki. Artykuł uzupełniają też zdjęcia z prasy.

Pomysł na... papirus

W reklamie Pomysłu na papirus wystąpiło dwóch chłopców. Młodszy z nich przyćmił jednak wszystkich pozostałych aktorów. W materiale specjalnym dużo sympatycznych zdjęć z jego udziałem z planu zdjęciowego.
Inne reklamy z 2012 roku: Vibovit,
Sprzed 2012 roku: Scan Holiday, IBUM Forte


Najlepsze polskie reklamy bez materiału:

Winiary - Pomysł na... pizzerinki

 
Reklama pizzerinek była emitowana pod koniec 2011 roku. Wystąpił w niej chłopiec w wieku ok. 9 - 10 lat. Ma ładne kręcone włoski i brązowe oczy. Malec bawi się kamerą i kręci wspólne robienie pizzerinek z całą rodziną. Jedna z najfajniejszych rzeczy w tej reklamie to uroczy głos małego aktora.

Danone - Ale owoc

Jogurt Danone Ale Owoc reklamowany był w połowie 2012 r. jako idealny dodatek do kanapki na śniadanie dla dzieci. Malutki chłopczyk zagrał w tej reklamie słodkiego niejadka, który całymi godzinami bawi się jedzeniem. Jogurt pomaga mu szybciej zjeść posiłek.

Apetizer

Siedmioletni Piotrek wystąpił w reklamie Apetizera - suplementu diety dla dzieci. Środek ten ma, wg zapewnień producenta, poprawiać apetyt i trawienie. W artykule można obejrzeć nie tylko samą reklamę, ale też kilka zdjęć udostępnionych dzięki uprzejmości rodziców chłopca.
Kampanie społeczne z 2012 roku: XIV edycja Podaruj Dzieciom Słońce, 5 porcji, Mężczyzna45plus