nr 3 - dzień dziecka 2010

opublikowane: 16 lip 2012, 09:59 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 16 lip 2012, 10:00 ]

     Redaktorzy przygotowali z okazji dnia dziecka prezent nie tylko dla maluchów w postaci mnóstwa ciekawych ubranek i zabawek, ale przede wszystkim dla rodziców. Numer ten jest swoistym wehikułem czasu. Zarówno szata graficzna, jak i treści przenoszą czytelników do czasów własnego dzieciństwa. 
     Większą część numeru zajmują ubrania, książki i przedmioty w stylistyce vintage, nawiązujące do przeszłości, przede wszystkim peerelowskiej. Jest także zdecydowanie więcej reklam i zdjęć od czytelników, niż w poprzednich numerach.
     W dziale Design artykuł o krzesłach dla dzieci nawiązujących do najbardziej znanych i popularnych od dziesięcioleci modeli (str. 34, 35). Na stronach 36 - 46 wspaniała sesja fotograficzna Tomka Sikory "Gdy rodzice byli mali" (fragmenty poniżej). Niezwykle interesująca jest także rozmowa Marty Sieciarz z Wojciechem Węgrzyńskim "Zwykła - niezwykła książka. Podręcznik Wojciecha Węgrzyńskiego" o książkach artystycznych (str. 48 - 53). Dalej w numerze jeszcze papierowe lalki, stare samochodziki, książki które pozwolą rodzicom przypomnieć sobie swoje dzieciństwo i wiele innych.

Kilka zdjęć z sesji  "Gdy rodzice byli mali" Tomek Sikora:


Comments