Muzyka‎ > ‎Muzyka popularna‎ > ‎Zespoły‎ > ‎Albumy grup muzycznych‎ > ‎

Jeans Boys - "Zamri! Otomri!" 2013

opublikowane: 1 wrz 2013, 13:13 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 12 sty 2014, 14:53 ]
okładka CD Jeans Boys Zamri! Otomri! 2013

Джинсовые Мальчики Jeans Boys
     Jeans Boys (Джинсовые Мальчики) to duet założony przez dwójkę młodych muzyków - Vlada (Влад) i Miszkę (Мишка). Chłopcy poznali się podczas gry w internecie. Posługiwali się nickami Karalla i Mishgun. Kiedy zaczęli ze sobą pisać, okazało się, że pochodzą z tego samego rocznika i mieszkają w sąsiadujących ze sobą dzielnicach Moskwy. Umówili się więc na jazdę na rolkach w Ogólnorosyjskim Centrum Wystawowym. Obaj czuli się nieco zażenowani tym, że uczą się w szkołach muzycznych - Vlad w klasie akordeonu, a Miszka na fortepianie, więc w ogóle się do tego przed sobą nie przyznali. Fakt ten wyszedł na jaw, kiedy na rozmowie spotkali się ich rodzice. Wtedy zdecydowali się rozpocząć pełen energii projekt muzyczny Dżinsowyje Malcziki. Przyjęli również hasło "Z nami nie będzie samotnie!" (С нами не будет одиноко!).
     Debiutancka płyta Jeans Boys "Замри! Отомри!" została przygotowana głównie z myślą o najmłodszych. Słychać na niej inspiracje słynną rosyjską grupą dziecięcą Street Magic. Wszystkie piosenki utrzymano w stylistyce dyskotekowej ze świetnymi tanecznymi miksami.
     Chłopcy śpiewają między innymi o wakacjach, zabawie z kolegami i urodzinach. Jednym z najciekawszych utworów, oprócz fantastycznego "Zamri! Otomri!" jest "Hi, Jeans Boys!", w którym pomieszano angielski, rosyjski i kilka innych języków. Na przełomie 2013 i 2014 r. ich teledysk odnotował milion wyświetleń. W styczniu 2014 r. nastąpiła zmiana w zespole. Miszkę zastąpił równolatek Andrew.

1      Джинсовые мальчики
2      Чудеса (feat. Sonia Dalia)
3      Замри! Отомри! (club edit)
4      Крутой (Putinkrutin)
5      Гулять!
6      Бабайка
7      Кап-кап-кап
8      Монтана
9      Секрет
10    Лучик (feat. Sonia Dalia)
11    С днем рождения
12    Hi, Jeans Boys!
13    Замри! Отомри!
14    Замри! Отомри! (karaoke)
15    Чудеса (karaoke)

chłopcy śpiewają - zespół Jeans Boys podczas koncertu