Muzyka‎ > ‎Muzyka popularna‎ > ‎Młodzi piosenkarze‎ > ‎Albumy solowe‎ > ‎

Lil' Jordan - "R U Ready 4 Me?" 2006

opublikowane: 13 sie 2013, 18:25 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 13 sie 2013, 18:26 ]
Lil' Jordan Are You Ready For Me? R U Ready 4 Me? okładka CD 2006

     Lil' Jordan to młody amerykański rapper i golfista filipińskiego pochodzenia. Urodził się w 1997 r. Jego prawdziwe nazwisko brzmi Jordan Eugenio. Ma kilku młodszych braci - Johnny'ego, Joshuę, Justina, Jaysona, Erica oraz siostrę o imieniu Shalya. Ich ojciec Johnny Eugenio jest związany z branżą reklamową, a także organizacją imprez sportowych i charytatywnych w środowisku golfowym.
Jordan Eugenio Lil' Jordan młody dziesięcioletni rapper ok. 2007     Tata zabierał Jordana na imprezy golfowe i malec nauczył się grać w wieku kilku lat. Kiedy miał 5 - 7 lat wystąpił wraz z ojcem w kilkunastu programach rozrywkowych, ponieważ wyglądał jak mniejsza kopia słynnego golfisty Tigera Woodsa.
     Jeden z braci Jordana Josh ma zespół Downa. Ich ojciec wpadł na pomysł nagrania piosenki do nowego projektu związanego z edukacją dzieci na temat tej choroby. Naturalnym kandydatem do jej zaśpiewania był oczywiście Jordan. Powstał wtedy utwór "Swing for the Dream", który spodobał się osobom z branży i zapoczątkował przygodę chłopca z muzyką. Dzięki talentowi organizacyjnemu ojca i odrobinie szczęścia udało się zaangażować całe grono muzyków, producentów i tekściarzy, którzy pomogli Jordanowi nagrać pełnowymiarową solową płytę.
     Nagrania do albumu "Are You Ready For Me?" odbywały się prawdopodobnie w 2005 roku. Jordan miał wtedy 8 lat. Udało się zrealizować aż 18 utworów, w tym wiele duetów z profesjonalnymi rapperami. Chłopiec śpiewa o swoim marzeniu, żeby zostać supergwiazdą, o zainteresowaniach golfem, a także o swojej rodzinie (dwie piosenki o miłości do brata). Ma słodki dziecięcy głos, który, o dziwo, świetnie pasuje do hip-hopowych aranżacji. Płyta jest rewelacyjnie zmiksowana i zapewnia ponad godzinę rozrywki na najwyższym poziomie.

1       2 The Top (feat. Gennessee)
2       Next Generation (feat. Too $hort, Matt Blaque)

3       See Me Rock
4       Golf Man Dance (feat. Mistah F.A.B.)
5       My Bro
6       Puppy Luv (feat. Matt Blaque)
7       Swing 4 The Dream (feat. Cait La Dee)
8       Hay Jordan (feat. Julissa Leilani)
9       # 1 Fan (feat. Genevieve)
10     My Time 2 Shine
11     Get Hyphy (feat. Cozmo)
12     So Fresh
13     Change The World
14     Drop It In The Cup
15     For You Mom (feat. Q-York & K.L.)
16     Call Me Da Man
17     Pressure
18     Going Pro (feat. Spin Rich and Menace)