Muzyka‎ > ‎Muzyka popularna‎ > ‎Młodzi piosenkarze‎ > ‎Albumy solowe‎ > ‎

Joshua Zair - "Tu Me Haces Volar" 2019

opublikowane: 1 maj 2019, 14:42 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 1 maj 2019, 14:54 ]
Joshua Zair Mexico Tu Me Haces Volar 2019

     Pochodzący z Meksyku Joshua Zair to dziesięcioletni youtuber, performer, piosenkarz i tancerz, który uwielbia dobrą zabawę, a w przyszłości chce zostać wielkim artystą. Od 2016 roku chłopiec prowadzi kanał YouTube, początkowo pod pseudonimem Joshua Twister, następnie od ponad roku pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Joshua uczy się w szkole artystycznej, ma też za sobą pierwsze doświadczenia w show biznesie - wziął udział w programie telewizyjnym TV Azteca, a także występuje w lokalnych stacjach radiowych, regularnie pozostawia też zdjęcia ze swoich spotkań z celebrytami i piosenkarzami na swoim profilu na Instagramie.
     W 2019 roku Joshua nawiązał współpracę z Music Dhu Agency i Axxela Dhu, który jest znany choćby z wydania latynoamerykańskich wersji przebojów niemieckiego boysbandu Tokio Hotel. Joshua nagrywa też swoje utwory w formie teledysków, jeden z ostatnich można obejrzeć poniżej:


     17 stycznia 2019 chłopiec we współpracy z producentem Axxelem Dhu wydał swój debiutancki mini album "Tu Me Haces Volar". Płyta "Tu Me Haces Volar" zawiera znane meksykańskie utwory w nowych aranżacjach w stylu disco z lat 90-tych. Jeden z utworów "Dos Enamorados" to cover utworu śpiewanego jeszcze na początku lat 80-tych przez innego młodego meksykańskiego piosenkarza Luisa Miguela. Joshua Zair śpiewa go z nie mniejszą pasją i wspaniałym talentem. Sympatyczny album, który tchnie dobrą energią i zapowiada fantastycznego młodego wykonawcę. Pozostaje cieszyć się nostalgicznym dźwiękiem i oczekiwać na kolejne dokonania tego młodego wykonawcy.

Całości płyty "Tu Me Haces Volar" można posłuchać na Spotify:

Joshua Zair jedenastoletni piosenkarz z Meksyku