Muzyka‎ > ‎Muzyka popularna‎ > ‎Młodzi piosenkarze‎ > ‎Albumy solowe‎ > ‎

Isaak Presley - "The Magic of Christmas" 2015

opublikowane: 26 gru 2015, 07:45 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 16 sty 2016, 16:19 ]
Isaak Presley The Magic of Christmas 2015

     Isaak Presley, urodzony ok. 2002 r. to amerykański aktor o latynoskim pochodzeniu. W roku 2015 wystąpił m.in. w "A History of Radness" wraz z Daltonem Cyrem oraz w licznych epizodach w serialach Fox i Netflix. Obecnie jako trzynastolatek bierze udział w zdjęciach do nowego serialu komediowego Disney Channel "Stuck in the Middle" o byciu średnim dzieckiem w dużej latynoamerykańskiej rodzinie.
     Wg jego oficjalnej strony Isaak Presley jest przede wszystkim muzykiem. Od 9 roku życia nie tylko śpiewa, ale także pisze piosenki po angielsku i hiszpańsku. Jego pierwszy singiel "Cowboys Are Real Men" wydany w 2011 roku jest dostępny także w formie klipu na YouTubie:


     Drugim singlem chłopca był utwór "You're My Friend" wydany w sierpniu 2011 r. przez Signal Ranch. Dopiero po niemal 4 latach ukazał się nowy album młodego artysty "The Magic of Christmas". To w zasadzie mini-album - trwa niecałe pół godziny, ale skrzy się humorem i jest przepełniony świąteczną atmosferą. Pośród poruszanych przez chłopca tematów jest oczekiwanie na gwiazdkę, bożonarodzeniowe zabawy, a nawet jak to jest być wśród elfów pomocnikiem Świętego Mikołaja. Piosenki i teksty, co dzisiaj w dobie wszechobecnych coverów jest wyjątkową rzadkością, zostały przez Isaaka napisane specjalnie z myślą o albumie.

Lista utworów:

1     The North Pole
2     I Wonder (feat. BJ Smith)
3     The Elf Bounce (feat. BJ Smith)
4     My Name Is Santa Claus (feat. Luis Del Villar)
5     Shout It out (feat. BJ Smith & Madison Grafft)
6     Diciembre (feat. Luis Del Villar)
7     The Magic of Christmas (feat. BJ Smith)
8     Happy Holidays
9     Mistletoe Tree (feat. Madison Grafft)
10   Cowboy Christmas