Muzyka‎ > ‎Muzyka popularna‎ > ‎Młodzi piosenkarze‎ > ‎Albumy solowe‎ > ‎

Gabriel - "Grandes Sucessos na Voz de Gabriel" 2014

opublikowane: 8 cze 2014, 12:37 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 23 sty 2015, 11:26 ]
Gabriel Grandes Sucessos na Voz de CD 2014

     Gabriel urodził się ok. 2007 r. w Brazylii. Jego rodzice Silvia i Edmundo nie mają wykształcenia muzycznego. Chłopiec nauczył się śpiewać podczas ewangelicznych nabożeństw na które uczęszcza
chłopiec mały piosenkarz gospel Gabrielod wczesnego dzieciństwa. Dzięki radiowej promocji w 2013 r., w wieku 6 lat, wystąpił podczas wydarzenia religijnego Marcha Para Jesus. Zaśpiewał wtedy utwór "Ressuscita-me" i został zauważony przez Arolde de Oliveira, założyciela wydawnictwa muzycznego MK Music. Jeszcze w tym samym roku Gabriel wziął udział w innym wydarzeniu Louva Madureira, podczas którego zaśpiewał dla 60-tysięcznej publiczności. Widząc, że podczas obu tych występów wielu ludzi płakało pod wrażeniem talentu chłopca, Arolde de Oliveira mimo wyjątkowo młodego wieku Gabriela postanowił zaprosić go do współpracy. Owocem kilkumiesięcznej sesji nagraniowej jest zawierający 11 utworów album "Grandes Sucessos na Voz de Gabriel", który ukazał się w sprzedaży 28 marca 2014 r.
     Brazylijska muzyka gospel wykonywana po portugalsku przez siedmiolatka brzmi zadziwiająco dojrzale. Jego siła wyrazu i religijny zapał sprawiają, że zawarte na tym albumie utwory są niezwykle poruszające. Wydaje się, że cała sprawa to nie tylko medialna wydmuszka - Gabriel kontynuuje występy na najbardziej znanych koncertach społeczności ewangelicznej. W 2015 roku ukaże się jego nowy album.

Lista utworów:

1      500 Graus
2      Advogado Fiel
3      Aos Pés da Cruz
4      Sonda-Me, Usa-Me
5      Faz um Milagre em Mim
6      Identidade (feat. Anderson Freire)
7      Quebrantado Coração
8      Ressuscita-Me
9      Aviva
10    Terremoto
11    Tua Criança