Strona główna‎ > ‎O stronie‎ > ‎Artykuły‎ > ‎

Co można znaleźć w tej witrynie?

opublikowane: 2 lut 2012, 01:47 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 10 lip 2014, 11:00 ]
     Strona ta powstała w celu polecania filmów, muzyki i książek. Pojawiać się tu będą tylko filmy, w których główne albo kluczowe dla fabuły role grają młodzi aktorzy, a także muzyka wykonywana przez najmłodszych piosenkarzy z całego świata. Recenzowane książki z reguły mają nie tylko dziecięcego bohatera, ale też narratora. Wszystkie materiały są starannie wyselekcjonowane - najbardziej wartościowe o najwyższych walorach artystycznych i ciekawej treści. Preferowane są dzieła o optymistycznej wymowie, koncentrujące się na dobrej i pięknej stronie rzeczywistości.

Zasady prowadzenia programu telewizyjnego

     Program telewizyjny przygotowywany jest w cyklu dwutygodniowym, a w razie potrzeby jest aktualizowany na bieżąco. Zwykle promowane są filmy, w których czas ekranowy młodego aktora jest odpowiednio duży, albo jego rola jest znacząca dla fabuły. Premiera to film, który po raz pierwszy oficjalnie pojawia się w polskiej wersji językowej, a premiera telewizyjna była poprzedzona premierą w polskich kinach lub na festiwalach filmowych. Zdjęcia towarzyszą głównie tym filmom, które bardzo długo nie były emitowane, albo pojawiają w ramówce się po raz pierwszy.

Dla dorosłych i dla dzieci

     Witryna "Moi chłopcy" jest bezpieczna dla dzieci. Nie ma tutaj przerażających zdjęć, wulgaryzmów, materiałów zachęcających do przemocy, promujących używki, ukazujących nagość bądź seks. Dział horrory zawiera tylko starsze i klasyczne pozycje oraz kino "z dreszczykiem". Zadbano też o neutralność światopoglądową - nie preferuje się tutaj żadnej religii, każdą postawę i wyznanie traktuje na równi.

Stop piractwu

     To nie jest strona piracka. Nie zawiera, ani nie linkuje materiałów chronionych prawem autorskim. W przypadku, gdyby się jednak okazało, że jakiś element znalazł się tutaj wbrew woli twórcy, zostanie on usunięty. Każdy ma prawo decydować w jaki sposób używany jest jego wizerunek i wytwory. Proszę w takich przypadkach korzystać z adresu e-mail c.gontkiewicz@gmail.com.

Niezależność

      To nie jest strona o charakterze komercyjnym. Jej twórca nie odnosi z niej żadnej korzyści materialnej. Nie ma tutaj reklam ani płatnych linków. W niektórych przypadkach podawana jest informacja gdzie można kupić jakiś produkt, ale tylko w sytuacji, gdy jest on dostępny tylko w tym jednym miejscu (np. poprzez oficjalną stronę twórcy).