Filmy‎ > ‎Program TV‎ > ‎Program TV‎ > ‎

Program telewizyjny 25.04 - 04.05.2017

opublikowane: 29 kwi 2017, 15:00 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 30 kwi 2017, 13:19 ]
     W zestawieniu znajduje się subiektywny wybór filmówseriali i programów rozrywkowych polecanych przez portal Moi chłopcy. Przed seansem proszę się upewnić, czy podane daty i godziny emisji są aktualne i czy nie zdarzyły się błędy. Filmy są uporządkowane chronologicznie, a seriale odcinkami. Wszystkie linki prowadzą do opisów i zdjęć na tym portalu. Więcej o sposobie doboru filmów tutaj.

Filmy

25 kwietnia, wtorek

10:50 - HBO 2 - "Kieszonkowe" reż. Richard Benjamin
16:10 - AMC - "Nasz cudowny samochodzik" reż. Ken Hughes (powtórka 3 maja)
17:40 - HBO 2 - "Księga dżungli" reż. Jon Favreau (powtórka 26 kwietnia, 4 maja)

26 kwietnia, środa

02:50 - Ale kino+ - "Mleczny brat" (krótkometrażowy) reż. Vahram Mkhitaryan
08:00 - Canal+ Film - "Wielka Gilly" reż. Stephen Herek (powtórka 28 kwietnia, 3 maja)
08:30 - AMC - "Nasz cudowny samochodzik" reż. Ken Hughes
09:10 -  - HBO 2 - "Księga dżungli" reż. Jon Favreau (powtórka 4 maja)
11:20 - CBS Europa - "Życie jest piękne" reż. Roberto Benigni (powtórka 27 kwietnia)
13:25 - TVP Polonia - "Kratka" reż. Paweł Łoziński
13:35 - AMC - "Mac i ja" reż. Stewart Raffill
17:40 - Ale kino+ - "Mały Budda" reż. Bernardo Bertolucci
18:20 - Polsat Film - "Karate Kid" reż. Harald Zwart (powtórka 27 kwietnia)

27 kwietnia, czwartek

03:20 - AMC - "Strach przed ciemności" reż. Mark Peploe
09:10 - HBO - "Rico, Oskar i głębocienie" reż. Neele Vollmar
15:55 - Paramount Channel - "Zathura. Kosmiczna przygoda" reż. Jon Favreau (powtórka 28 kwietnia)
16:10 - Polsat Film - "Karate Kid" reż. Harald Zwart
18:45 - CBS Europa - "Życie jest piękne" reż. Roberto Benigni
20:00 - Tele 5 - "Małolat" reż. Rob Reiner (powtórka 30 kwietnia)

28 kwietnia, piątek

08:55 - Canal+ Family - "Hugo i łowcy duchów" reż. Tobi Baumann
13:00 - Canal+ Family - "Wielka Gilly" reż. Stephen Herek (powtórka 3 maja)
13:00 - Polsat Film - "Koszmarny Karolek" reż. Nick Moore
17:45 - Paramount Channel - "Zathura. Kosmiczna przygoda" reż. Jon Favreau

29 kwietnia, sobota

00:25 - Ale kino+ - "Helium" (krótkometrażowy) reż. Anders Walter
00:55 - Ale kino+ - "Drogi chłopcze" (krótkometrażowy) reż. Frida Kempff
Drogi chłopczę

01:40 - Ale kino+ - "Spełnione życzenie" (krótkometrażowy) reż. Emilie Rosas
02:55 - Ale kino+ - "Bagaloo i Graham" (krótkometrażowy) reż. Michael Lennox
04:05 - Cinemax 2 - "Kes" reż. Ken Loach
12:00 - HBO - "Dzieciaki mojej siostry na tropie złota" reż. Niels Nørløv Hansen
16:35 - Canal+ Family - "Chłopiec z złotych spodniach" reż. Ella Lemhagen
17:05 - CBS Europa - "Frankie" reż. Shona Auerbach
18:15 - Canal+ Family - "Bella i Sebastian 2" reż. Christian Duguay

30 kwietnia, niedziela

07:00 - Super Polsat - "Ale szopka!" reż. Debbie Isitt (powtórka 3 maja)
09:25 - Super Polsat - "Król Maciuś I" reż. Wanda Jakubowska
14:10 - Tele 5 - "Małolat" reż. Rob Reiner
20:30 - Cinemax 2 - Walka żywiołów" reż. Noah Baumbach (powtórka 1 maja)
22:30 - TVN - "Gra Endera" reż. Gavin Hood
23:45 - Kino Polska - "Być jak Kazimierz Deyna" reż. Anna Wieczur-Bluszcz

1 maja, poniedziałek

04:20 - Canal+ Family - "Dziewczyna i chłopak" reż. Stanisław Loth (powtórka 4 maja)
04:45 - Canal+ Film - "Pierwsze" (krótkometrażowy) reż. Monika Majorek
09:30 - Cinemax - "Podróż" (krótkometrażowy) reż. Adrian Sitaru
11:15 - TVN 7 - "Hotel dla psów" reż. Thor Freudenthal
11:45 - Polsat - "Fałszywa dwunastka" reż. Shawn Levy
12:40 - TVN - "Mój przyjaciel delfin" reż. Charles Martin Smith
13:20 - TVN 7 - "Baśń z tysiąc drugiej nocy" reż. Lars Büchel
14:05 - Cinemax 2 - Walka żywiołów" reż. Noah Baumbach
14:20 - Ale kino+ - "Człowiek bez twarzy" reż. Mel Gibson
15:30 - TV Puls - "Kłamca, kłamca" reż. Tom Shadyac (powtórka 2 maja)
16:05 - Zoom TV - "Nasze zwariowane angielskie wakacje" reż. Andy Hamilton, Guy Jenkin
17:50 - TVN 7 - "Wiecznie młody" reż. Steve Miner (powtórka 4 maja)
21:30 - TVN - "Ostatni władca wiatru" reż. M. Night Shyamalan
22:50 - TVP Kultura - "Mały Quinquin" (odc. 1-2/4) reż. Höstsonaten (kolejna część 2 maja)
23:25 - TVP 2 - "Klient" reż. Joel Schumacher (powtórka 3 maja)
23:35 - CBS Europa - "Był sobie chłopiec" reż. Chris Weitz, Paul Weitz

2 maja, wtorek

02:10 - HBO 2 - "Zanim się obudzę" reż. Mike Flanagan
08:10 - Cinemax - "Bez granic" reż. Amirhossein Asgari
08:55 - Canal+ Family - "Bakcyl i Mikrus" reż. Michel Gondry
10:25 - Polsat Film - "Podróż za jeden uśmiech" reż. Stanisław Jędryka (powtórka 4 maja)
12:00 - Zoom TV - "Nasze zwariowane angielskie wakacje" reż. Andy Hamilton, Guy Jenkin
14:35 - TV Puls - "Milioner w spodenkach" reż. Rupert Wainwright
15:20 - TVN 7 - "Drużyna specjalnej troski" reż. Richard Linklater
16:20 - TV 4 - "Bohater ostatniej akcji" reż. John McTiernan
16:25 - TV Puls - "Kłamca, kłamca" reż. Tom Shadyac
16:40 - Cinemax - "Bez granic" reż. Amirhossein Asgari
16:45 - Canal+ - "Polowanie na prezydenta" reż. Jalmari Helander
22:50 - TVP Kultura - "Mały Quinquin" (odc. 3-4-ost) reż. Höstsonaten

3 maja, środa

03:00 - Cinemax 2 - "Śpiący olbrzym" reż. Andrew Cividino
03:05 - TVP 2 - "Klient" reż. Joel Schumacher
03:20 - Ale kino+ - "Mleczny brat" reż. Vahram Mkhitaryan
07:00 - Super Polsat - "Ale szopka!" reż. Debbie Isitt
07:00 - AMC - "Nasz cudowny samochodzik" reż. Ken Hughes
10:00 - Zoom TV - "Karol, który został świętym" reż. Grzegorz Sadurski, Orlando Corradi
14:30 - Canal+ Family - "Wielka Gilly" reż. Stephen Herek
21:50 - Cinemax - "Widzę, widzę" reż. Severin Fiala, Veronika Franz
23:35 - Ale kino+ - "Funny Games" reż. Michael Haneke

4 maja, czwartek

00:40 - TVP 1 - "Cwał" reż. Krzysztof Zanussi
02:25 - Cinemax - "Żółte kwiaty na zielonej trawie" reż. Victor Vu
06:20 - Canal+ - "Dziewczyna i chłopak" reż. Stanisław Loth
08:25 - Polsat Film - "Podróż za jeden uśmiech" reż. Stanisław Jędryka
11:55 - Zoom TV - "Karol, który został świętym" reż. Grzegorz Sadurski, Orlando Corradi
11:55 - HBO - "Villads z Valby" reż. Frederik Meldal Nørgaard
13:40 - HBO 3 - "Marzyciel" reż. Marc Forster
15:20 - HBO 3 - "Piotruś Pan. Wyprawa do Nibylandii" reż. Joe Wright
15:20 - HBO 2 - "Księga dżungli" reż. Jon Favreau
17:55 - HBO 2 - "Antboy: Zemsta Czerwonej Furii" reż. Ask Hasselbalch
18:35 - CBS Europa - "Mamuśka" reż. Chris Columbus
20:00 - TVN 7 - "Wiecznie młody" reż. Steve Miner
20:00 - TV Puls - "Wakacje Jasia Fasoli" reż. Steve Bendelack