Filmy‎ > ‎Program TV‎ > ‎Program TV‎ > ‎

Program telewizyjny 24.02 - 05.03.2017

opublikowane: 24 lut 2017, 15:06 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 27 lut 2017, 17:34 ]
     W zestawieniu znajduje się subiektywny wybór filmówseriali i programów rozrywkowych polecanych przez portal Moi chłopcy. Przed seansem proszę się upewnić, czy podane daty i godziny emisji są aktualne i czy nie zdarzyły się błędy. Filmy są uporządkowane chronologicznie, a seriale odcinkami. Wszystkie linki prowadzą do opisów i zdjęć na tym portalu. Więcej o sposobie doboru filmów tutaj.

Filmy

24 lutego, piątek

06:00 - Kino Polska - "I ty zostaniesz Indianinem" reż. Konrad Nałęcki
06:35 - Filmbox Family - "Finn" reż. Frans Weisz
08:05 - Filmbox Family - "Pluk z Blokowczyka" reż. Ben Sombogaart, Pieter van Rijn
08:20 - AMC - "Trzech małolatów ninja" reż. Jon Turteltaub
08:40 - Filmbox Premium - "Mali hakerzy" reż. Christian E. Christiansen (powtórka 25 lutego)
09:40 - Filmbox Family - "Scyzoryk" reż. Ben Sombogaart (powtórka 2 marca)
18:45 - AMC - "Nasz własny dom" reż. Tony Bill (powtórka 25 lutego)
19:20 - Filmbox Premium - "Tak to się teraz robi" reż. Josh Gordon, Will Speck
19:25 - Filmbox Family - "Lepel" reż. Willem van de Sande Bakhuyzen
20:00 - Cinemax - "Nie torturuj kaczuszki" reż. Lucio Fulci (powtórka 27 lutego)
20:10 - Polsat - "Giganci ze stali" reż. Shawn Levy (powtórka 26, 27 lutego)
21:00 - Filmbox Family - "Pas startowy" reż. Ian Power
22:50 - HBO - "Kraina jutra" reż. Brad Bird

25 lutego, sobota

03:15 - Filmbox Arthouse - "Pelle zwycięzca" reż. Bille August (powtórka 26 lutego)
04:05 - AMC - "Nasz własny dom" reż. Tony Bill
07:15 - Filmbox Premium - "Mali hakerzy" reż. Christian E. Christiansen (powtórka 1 marca)
10:15 - Ale kino+ - "Człowiek bez twarzy" reż. Mel Gibson
10:20 - Filmbox Premium - "Kochankowie z Księżyca" reż. Wes Anderson (powtórka 2 marca)
11:10 - Nowa TV - "To cały ja" reż. Michael Pavone (powtórka 26 lutego)
Chase Ellison To cały ja

12:20 - Canal+ Family - "Chłopiec z złotych spodniach" reż. Ella Lemhagen
13:20 - TV Puls - "Gliniarz w przedszkolu" reż. Ivan Reitman (powtórka 26 lutego)
14:45 - TVN 7 - "Hotel dla psów" reż. Thor Freudenthal
15:35 - BO - "Villads z Valby" reż. Frederik Meldal Nørgaard
16:50 - TVN 7 - "Anioły na boisku" reż. William Dear (powtórka 4 marca)
17:40 - Ale kino+ - "Mały Budda" reż. Bernardo Bertolucci
22:00 - Filmbox Premium - "Hesher" reż. Spencer Susser (powtórka 28 lutego)

26 lutego, niedziela

00:55 - Kino Polska - "Być jak Kaziemierz Deyna" reż. Anna Wieczur-Bluszcz (powtórka 1 marca)
01:05 - Nowa TV - "Kochankowie mojej mamy" reż. Radosław Piwowarski
04:15 - Ale kino+ - "Mleczny brat" (krótkometrażowy) reż. Vahram Mkhitaryan (powtórka 1 marca)
06:00 - HBO - "Weiser" reż. Wojciech Marczewski
09:35 - Nowa TV - "To cały ja" reż. Michael Pavone
09:35 - Filmbox Extra - "Felix" reż. Roberta Durrant
10:45 - Filmbox - "Pippi wśród piratów" reż. Olle Hellbom
12:45 - HBO - "Rico, Oskar i głębocienie" reż. Neele Vollmar
13:10 - Filmbox Family - "Benoit i spółka" reż. Jean Beaudry (powtórka 3, 5 marca)
14:05 - Canal+ Family - "Bakcyl i Mikrus" reż. Michel Gondry
15:05 - Polsat - "Giganci ze stali" reż. Shawn Levy (powtórka 27 lutego)
16:10 - Filmbox Family - "Tomek Oszukaniec i znaczkowy podróżnik" reż. Michael Rubbo
17:45 - TV Puls - "Gliniarz w przedszkolu" reż. Ivan Reitman
18:35 - Filmbox Arthouse - "Pelle zwycięzca" reż. Bille August
20:30 - Cinemax 2 - "Bez granic" reż. Amirhossein Asgari (premiera) (powtórka 27 lutego, 2 marca)
21:00 - HBO 2 - "Giganci ze stali" reż. Shawn Levy (powtórka 27 lutego)
21:30 - Canal+ - "Pokój" reż. Lenny Abrahamson (premiera) (powtórka 4 marca)
Jacob Tremblay Pokój

27 lutego, poniedziałek

02:20 - Metro TV - "Optimista" reż. Kryspin Pluta
02:40 - Cinemax - "Dzieciństwo" reż. Philippe Claudel
05:25 - Canal+ Film - "Pierwsze" (krótkometrażowy) reż. Monika Majorek (powtórka 1 marca)
08:05 - Filmbox Family - "Simon i łowcy snów" reż. Roger Cantin
10:05 - HBO 2 - "Giganci ze stali" reż. Shawn Levy
12:10 - Cinemax 2 - "Bez granic" reż. Amirhossein Asgari (powtórka 2 marca)
13:05 - Filmbox Extra - "Tak to się teraz robi" reż. Josh Gordon, Will Speck (powtórka 2 marca)
15:35 - Cinemax 2 - "Kes" reż. Ken Loach (powtórka 28 lutego, 3 marca)
15:55 - Canal+ Seriale - "Pierwsze" (krótkometrażowy) reż. Monika Majorek (powtórka 1 marca)
20:20 - TVP Kultura - "Chce się żyć" reż. Maciej Pieprzyca (powtórka 28 lutego)
21:00 - CBS Europa - "Mamuśka" reż. Chris Columbus (powtórka 1 marca)
21:00 - Filmbox Arthouse - "Złodzieje rowerów" reż. Vittorio De Sica (powtórka 3 marca)
21:45 - Cinemax - "Nie torturuj kaczuszki" reż. Lucio Fulci
Nie torturuj kaczuszki

22:30 - Filmbox Arthouse - "Takie dzieci" reż. Antonio Frazzi, Andrea Frazzi

28 lutego, wtorek

02:00 - TVP Kultura - "Chce się żyć" reż. Maciej Pieprzyca
03:55 - Canal+ Family - "Dziewczyna i chłopak" reż. Stanisław Loth
06:00 - Cinemax 2 - "Kes" reż. Ken Loach (powtórka 3 marca)
07:45 - Filmbox Premium - ""Mali hakerzy" reż. Christian E. Christiansen (powtórka 1, 2 marca)
10:55 - Filmbox Extra - "Oskar i pani Róża" reż. Eric-Emmanuel Schmitt (powtórka 3, 5 marca)
14:05 - Filmbox Family - "Tomek Oszukaniec i znaczkowy podróżnik" reż. Michael Rubbo
16:25 - Canal+ Family - "Benek Brawura i czerwone taksówki" reż. Manuel Pradal
23:35 - Filmbox Premium - "Hesher" reż. Spencer Susser

1 marca, środa

00:00 - Kino Polska - "Być jak Kaziemierz Deyna" reż. Anna Wieczur-Bluszcz
02:45 - Ale kino+ - "Mleczny brat" (krótkometrażowy) reż. Vahram Mkhitaryan
04:05 - Canal+ Family - "Czarne Stopy" reż. Waldemar Podgórski
06:00 - Cinemax 2 - "Żółte kwiaty na zielonej trawie" reż. Victor Vu
08:25 - Filmbox Premium - "Mali hakerzy" reż. Christian E. Christiansen (powtórka 2 marca)
12:00 - Filmbox Family - "Skrzek" reż. Simone van Dusseldorp
12:40 - CBS Europa - "Mamuśka" reż. Chris Columbus
12:50 - Canal+ Seriale - "Pierwsze" (krótkometrażowy) reż. Monika Majorek
15:00 - HBO - "Księga dżungli" reż. Jon Favreau (powtórka 2 marca)
15:55 - Ale kino+ - "Jak ojciec i syn" reż. Hirokazu Koreeda (powtórka 3 marca)
17:00 - AMC - "Potyczki z tatą" reż. Howard Deutch
19:15 - Filmbox Family - "Abel - latający windziarz" reż. Ben Sombogaart
22:25 - Filmbox Family - "Aniołeczku, zrób przyjemność" reż. Uzmaan Saparov

2 marca, czwartek

07:45 - Filmbox Premium - "Mali hakerzy" reż. Christian E. Christiansen
08:45 - HBO - "Księga dżungli" reż. Jon Favreau
10:30 - Filmbox Family - "Ucieczka Pippi" reż. Olle Hellbom
12:05 - Filmbox Family - "Svein i szczur" reż. Magnus Martens
12:25 - Canal+ - "Mikołaj nieświęty" reż. Alexandre Coffre
13:15 - Filmbox Family - "Eryk w krainie owadów" reż. Gidi van Liempd
14:00 - Filmbox Premium - "Kochankowie z Księżyca" reż. Wes Anderson
15:50 - Filmbox Extra - "Tak to się teraz robi" reż. Josh Gordon, Will Speck
17:55 - Filmbox Family - "Scyzoryk" reż. Ben Sombogaart
21:30 - Cinemax 2 - "Bez granic" reż. Amirhossein Asgari
Alireza Baledi Bez granic

3 marca, piątek

04:10 - Cinemax - "Kes" reż. Ken Loach
06:55 - Filmbox Extra - "Zaczarowny staw" reż.  Claude Nuridsany, Marie Pérennou
07:50 - Cinemax 2 - "W maju niech się dzieje, co chce" reż. Christian Carion
09:15 - Filmbox Family - "Historia, która zaczęła się od pogrzebu węża" reż. Dina Zvi-Riklis
12:20 - Ale kino+ - "Jak ojciec i syn" reż. Hirokazu Koreeda
12:30 - Filmbox Extra - "Oskar i pani Róża" reż. Eric-Emmanuel Schmitt (powtórka 5 marca)
13:30 - Filmbox Family - "Benoit i spółka" reż. Jean Beaudry (powtórka 5 marca)
16:30 - Filmbox Family - "Tomek Oszukaniec i znaczkowy podróżnik" reż. Michael Rubbo
17:05 - Cinemax 2 - "W maju niech się dzieje, co chce" reż. Christian Carion
18:50 - Filmbox Arthouse - "Złodzieje rowerów" reż. Vittorio De Sica

4 marca, sobota

14:10 - TVN 7 - "Anioły na boisku" reż. William Dear
17:05 - Filmbox Arthouse - "Takie dzieci" reż. Antonio Frazzi, Andrea Frazzi
18:25 - Filmbox Family - "Svein, szczur i UFO" reż. Vibeke Ringen
20:00 - Canal+ Film - "Pokój" reż. Lenny Abrahamson

5 marca, niedziela

06:15 - Puls 2 - "Casper: Początek straszenia" reż. Sean McNamara
Brendon Ryan Barrett Casper: Początek straszenia

06:20 - Filmbox Premium - "Tak to się teraz robi" reż. Josh Gordon, Will Speck
07:35 - Filmbox Extra - "Oskar i pani Róża" reż. Eric-Emmanuel Schmitt
13:30 - Filmbox Family - "Benoit i spółka" reż. Jean Beaudry
14:25 - TV 6 - "CJ7" reż. Stephen Chow
16:20 - TV 6 - "Małolaty u taty" reż. Steve Carr