Filmy‎ > ‎Program TV‎ > ‎Program TV‎ > ‎

Program telewizyjny 07.09 - 16.09.2016

opublikowane: 7 wrz 2016, 02:20 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 7 wrz 2016, 03:04 ]
     W zestawieniu znajduje się subiektywny wybór filmówseriali i programów rozrywkowych polecanych przez portal Moi chłopcy. Przed seansem proszę się upewnić, czy podane daty i godziny emisji są aktualne i czy nie zdarzyły się błędy. Filmy są uporządkowane chronologicznie, a seriale odcinkami. Wszystkie linki prowadzą do opisów i zdjęć na tym portalu. Więcej o sposobie doboru filmów tutaj.

Filmy

7 września, środa

15:05 - CBS Europa - "Bruno" reż. Shirley MacLaine (powtórka 9 września)

8 września, czwartek

07:40 - Cinemax 2 - "Dzieciństwo" reż.  Philippe Claudel
08:35 - TNT - "Wujaszek Buck" reż. John Hughes (powtórka 9, 15 września)
15:50 - Ale kino+ - "Gra" reż. Ruben Östlund (powtórka 9 września)
15:55 - TNT - "Prawo Bronxu" reż. Robert De Niro (powtórka 14 września)
17:05 - Cinemax 2 - "Dzieciństwo" reż.  Philippe Claudel
21:00 - TVP Kultura - "Jak mam na imię" reż. Benjamín Ávila (powtórka 9 września)

9 września, piątek

03:40 - TVP Kultura - "Jak mam na imię" reż. Benjamín Ávila
10:25 - Ale kino+ - "Gra" reż. Ruben Östlund
12:35 - CBS Europa - "Bruno" reż. Shirley MacLaine
15:55 - TNT - "Wujaszek Buck" reż. John Hughes (powtórka 15 września)
16:30 - CBS Europa - "Bohater ostatniej akcji" reż. John McTiernan (powtórka 10 września)

10 września, sobota

03:15 - Canal+ - "Babadook" reż. Jennifer Kent
06:30 - CBS Europa - "Bohater ostatniej akcji" reż. John McTiernan
14:15 - Ale kino+ - "Jak ojciec i syn" reż. Hirokazu Koreeda (powtórka 12 września)
15:20 - TVP Kultura - "Pelle zwycięzca" reż. Bille August
19:25 - Filmbox Extra - "Felix" reż. Roberta Durrant (premiera) (powtórka 11 września)
Hlayani Junior Mabasa Felix

11 września, niedziela

02:55 - TNT - "Cujo" reż. Lewis Teague
03:30 - Canal+ - "Świadek" reż. Fred Cavayé
07:45 - Cinemax 2 - "Prezydent" reż. Mohsen Makhmalbaf
09:05 - Filmbox Extra - "Felix" reż. Roberta Durrant
14:05 - Canal+ - "Polowanie na prezydenta" reż. Jalmari Helander (powtórka 16 września)
17:20 - AMC - "Królowa kier" reż. Jon Amiel (powtórka 12 września)
18:15 - Ale kino+ - "Narodziny" reż. Jonathan Glazer (powtórka 12 września)
18:35 - Cinemax 2 - "Prezydent" reż. Mohsen Makhmalbaf
20:00 - Cinemax - "Uczeń" reż. Ariel Kleiman (premiera) (powtórka 12, 13, 14 września)
Jeremy Chabriel Uczeń

20:20 - TVP Kultura - "I raz, i dwa" reż. Edward Yang

12 września, poniedziałek

04:30 - Cinemax - "Strzał dla Sokratesa" reż. James Erskine
08:55 - Canal+ - "Gdybym tylko tu był" reż. Zach Braff
10:40 - AMC - "Królowa kier" reż. Jon Amiel
12:00 - Ale kino+ - "Jak ojciec i syn" reż. Hirokazu Koreeda
13:20 - Cinemax - "Uczeń" reż. Ariel Kleiman (powtórka 13, 14 września)
14:25 - Ale kino+ - "Narodziny" reż. Jonathan Glazer
15:00 - Cinemax - "Strzał dla Sokratesa" reż. James Erskine
20:00 - Canal+ Film - "Benek Brawura i czerwone taksówki" reż. Manuel Pradal (premiera) (powt. 13, 16 września)
Leopold Huet Benek Brawura i czerwone taksówki

13 września, wtorek

15:10 - Cinemax 2 - "Eva i Leon" reż. Emilie Cherpitel (powtórka 14 września)
18:35 - Canal+ Film - "Benek Brawura i czerwone taksówki" reż. Manuel Pradal (powt. 16 września)
20:00 - Cinemax - "Uczeń" reż. Ariel Kleiman (powtórka 14 września)

14 września, środa

04:15 - Cinemax 2 - "Żółte kwiaty na zielonej trawie" reż. Victor Vu
06:00 - Cinemax 2 - "Eva i Leon" reż. Emilie Cherpitel
07:15 - Cinemax 2 - "Kes" reż. Ken Loach
11:25 - Cinemax - "Uczeń" reż. Ariel Kleiman
12:20 - TV Trwam - "Skarby śniegu" reż. Michael Pritchard
Skarby śniegu

16:45 - Cinemax 2 - "Kes" reż. Ken Loach
17:40 - TNT - "Prawo Bronxu" reż. Robert De Niro

15 września, czwartek

15:50 - TNT - "Wujaszek Buck" reż. John Hughes

16 września, piątek

01:00 - Canal+ - "Wizyta" reż. M. Night Shyamalan
08:10 - AMC - "Wyrównując rachunki z tatą" reż. Howard Deutch
14:45 - Canal+ - "Benek Brawura i czerwone taksówki" reż. Manuel Pradal
19:05 - Canal+ - "Polowanie na prezydenta" reż. Jalmari Helander