Filmy‎ > ‎Program TV‎ > ‎Program TV‎ > ‎

Program telewizyjny 01 - 10.03.2016

opublikowane: 5 mar 2016, 10:20 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 7 mar 2016, 15:45 ]
     W zestawieniu znajduje się subiektywny wybór filmówseriali i programów rozrywkowych polecanych przez portal Moi chłopcy. Przed seansem proszę się upewnić, czy podane daty i godziny emisji są aktualne i czy nie zdarzyły się błędy. Filmy są uporządkowane chronologicznie, a seriale odcinkami. Wszystkie linki prowadzą do opisów i zdjęć na tym portalu. Więcej o sposobie doboru filmów tutaj.

Filmy

1 marca, wtorek

08:05 - Sundance - "Grace i Chuck" reż. Mike Newell
14:00 - TV Trwam - "Jestem Gabriel" reż. Mike Norris
14:50 - Canal+ - "Boyhood" reż. Richard Linklater
15:25 - AXN - "Karate Kid" reż. Harald Zwart
16:05 - Sundance - "Grace i Chuck" reż. Mike Newell
17:40 - Canal+ Family - "Chłopiec z lustra" reż. Guilherme Fiúza Zenha (powtórka 10 marca)
19:05 - Polsat Film - "Super tata" reż. Dennis Dugan (powtórka 2 marca)

2 marca, środa

12:20 - TV Trwam - "Niebieska jabłoń" reż. Olegario Barrera
16:30 - TVP Kultura - "Tata w podróży służbowej" reż. Emir Kusturica
16:35 - Polsat Film - "Super tata" reż. Dennis Dugan

3 marca, czwartek

02:45 - Sundance - "Lucky" reż. Avie Luthra
10:45 - Sundance - "Lucky" reż. Avie Luthra
04:55 - Stopklatka TV - "Zodiak" reż. Konstantina Kotzamani
14:25 - HBO 2 - "Gang szklanych kulek" reż. Oskar Santos

4 marca, piątek

-

5 marca, sobota

00:00 - Ale kino+ - "Duży zeszyt" reż. János Szász
08:15 - Canal+ - "Nasze zwariowane angielskie wakacje" reż. Andy Hamilton, Guy Jenkin
08:45 - Filmbox Extra - "Statek do Afryki" reż. Roger Cantin (powtórka 10 marca)
14:20 - Canal+ Seriale - "Szef" reż. Jon Favreau (powtórka 10 marca)
17:50 - Filmbox Extra - "Kraksa Księżniczki Malabaru" reż. Gilles Legrand
18:10 - Filmbox Family - "Najlepszy złodziej świata" reż. Jacob Kornbluth (powtórka 10 marca)
18:30 - Cinemax - "Strzał dla Sokratesa" reż. James Erskine (powtórka 6 marca)
19:25 - Filmbox Premium - Kochankowie z Księżyca" reż. Wes Anderson (powtórka 9 marca)
19:40 - Filmbox Family - "Simon i łowcy snów" reż. Roger Cantin

6 marca, niedziela

08:00 - Cinemax 2 - "Strzał dla Sokratesa" reż. James Erskine
08:45 - HBO 2 - "V8: Silniki w ruch" reż. Joachim Masannek
09:30 - Cienemax 2 - "Boogaloo i Graham" (krótkometrażowy) reż. Michael Lennox
10:40 - Filmbox Extra - "Dojrzewanie Redwooda" reż. Jesse James Miller
15:30 - Filmbox Family - "Big City" reż. Djamel Bensalah (powtórka 10 marca)
18:30 - Canal+ Family - "Uwierzyć w marzenia" reż. Lance Kawas
Christian Koza Uwierz w marzenia

18:30 - Cinemax 2 - "Strzał dla Sokratesa" reż. James Erskine
21:30 - Canal+ Family - "Mów mi Vincent" reż. Theodore Melfi
23:50 - TNT - "Lśnienie" reż. Stanley Kubrick

7 marca, poniedziałek

05:40 - Filmbox Premium - "Dzieci z Bullerbyn" reż. Lasse Hallström
07:10 - Filmbox Premium - "Nowe przygody dzieci z Bullerbyn" reż. Lasse Hallström
08:15 - Filmbox Extra - "Bohaterowie" reż. Pau Freixas
10:00 - Canal+ - "Karol, który został świętym" reż. Grzegorz Sadurski, Orlando Corradi
14:50 - TNT - "Mój przyjaciel delfin" reż. James B. Clark
16:45 - Filmbox Family - "Mali hakerzy" reż. Christian E. Christiansen
19:40 - Filmbox Family - "Zachary Beaver przyjeżdża do miasta" reż. John Schultz
21:00 - Filmbox Arthouse - "Pieśń drogi" reż. Satyajit Ray
23:50 - Sundance - "Zauroczenie" (krótkometrażowy) reż. Michael Creagh (powtórka 8 marca)

8 marca, wtorek

03:05 - Canal+ Seriale - "Chłopaki" (krótkometrażowy) reż. Guðmundur Arnar Guðmundsson
07:50 - Sundance - "Zauroczenie" (krótkometrażowy) reż. Michael Creagh
10:10 - Canal+ - "Bella i Sebastian" reż. Nicolas Vanier
13:15 - Filmbox Extra - "Zaczarowany staw" reż. Claude Nuridsany (powtórka 9 marca)
15:50 - Sundance - "Zauroczenie" (krótkometrażowy) reż. Michael Creagh
19:15 - Filmbox Premium - "Tak to się teraz robi" reż. Josh Gordon, Will Speck (powtórka 9 marca)

9 marca, środa

06:15 - Filmbox Premium - "Kochankowie z Księżyca" reż. Wes Anderson
06:40 - Filmbox Extra - "Zaczarowany staw" reż. Claude Nuridsany
07:15 - Stopklatka TV - "Oskar i pani Róża" reż. Eric-Emmanuel Schmitt
09:40 - Filmbox Family - "Aniołeczku, zrób przyjemność" reż. Uzmaan Saparov
13:45 - Filmbox Family - "Tomek Oszukaniec i znaczkowy podróżnik" reż. Michael Rubbo
15:10 - Polsat Film - "Vice Versa" reż. Brian Gilbert
16:15 - Filmbox Premium - "Tak to się teraz robi" reż. Josh Gordon, Will Speck
19:25 - Filmbox Arthouse - "Takie dzieci" reż. Antonio Frazzi, Andrea Frazzi
Takie dzieci Certi bambini 2004

19:25 - Filmbox Premium - Kochankowie z Księżyca" reż. Wes Anderson
19:30 - Canal+ Seriale - "Chłopaki" (krótkometrażowy) reż. Guðmundur Arnar Guðmundsson

10 marca, czwartek

06:00 - Sundance - "Nadzieja i chwała" reż. John Boorman
06:30 - Filmbox Premium - "Mikołajek" reż. Laurent Tirard
07:35 - Filmbox Extra - "Milionerzy" reż. Danny Boyle
10:05 - Filmbox Family - "Big City" reż. Djamel Bensalah
11:40 - Filmbox Family - "Najlepszy złodziej świata" reż. Jacob Kornbluth
12:40 - Filmbox Extra - "Statek do Afryki" reż. Roger Cantin
14:00 - Sundance - "Nadzieja i chwała" reż. John Boorman
14:30 - Filmbox Family - "Simon i łowcy snów" reż. Roger Cantin
15:00 - Filmbox - "Niania potrzebna od zaraz" reż. Bradford May
15:35 - Canal+ Seriale - "Chłopiec z lustra" reż. Guilherme Fiúza Zenha
16:10 - HBO 2 - "Kamień życzeń" reż. Robert Rodriguez
17:00 - Canal+ - "Szef" reż. Jon Favreau