Filmy‎ > ‎Filmy na DVD‎ > ‎Komedie‎ > ‎Wszystkie komedie‎ > ‎

Niania w Nowym Jorku (2007)

opublikowane: 6 wrz 2012, 04:43 przez c.gontkiewicz@gmail.com   [ zaktualizowane 21 mar 2013, 08:00 ]
     Porównywana do "Dziennika Bridget Jones" pełna ciepłego humoru, a zarazem wzruszająca komedia romantyczna, zrealizowana na podstawie jednego z największych bestsellerów ostatnich lat. W rolach głównych: Scarlett Johansson, Laura Linney, Chris Evans oraz gwiazda muzyki R&B - Alicia Keys.

     Annie Braddock, podobnie jak Andy w "Diabeł ubiera się u Prady", to świeżo upieczona absolwentka college'u, która pragnie coś w życiu osiągnąć. Niestety nie jest to takie proste, gdy pochodzi się z niższych sfer. Annie podejmuje więc pracę jako pomoc domowa w snobistycznej nowojorskiej rodzinie. Od teraz musi zaspokajać wszelkie kaprysy swoich pracodawców i ich nieznośnego synalka. Życie Annie komplikuje jeszcze jeszcze bardziej romans z bardzo przystojnym sąsiadem. (opis dystrybutora)

***

     Annie to pełna etnologicznego zacięcia absolwentka college'u. Nie potrafi sobie odpowiedzieć na pytanie, kim jest i co chce w życiu osiągnąć, więc z ulgą przyjmuje pewne zrządzenie losu: pewnego dnia w jej ramiona wpada sześcioletni Grayer. Mama chłopca, należąca do "Klanu Kobiet z Górnego Manhattanu", od razu zatrudnia Annie jako nianię. Zakazuje dziewczynie tylko jednej jedynej rzeczy: spotykać się z chłopakami. Jak na złość, jeden zaczyna się kręcić w pobliżu. Annie będzie musiała wybrać między uroczym i pełnym miłości do niej Grayerem, a bogatym i przystojnym chłopakiem z sąsiedztwa, nazwanym przez nią"Harvardzkim Ciachem". (mój opis)

Nicholas Art (ok. 6 lat) jako Grayer

tytuł oryginalny: The Nanny Diaries
komedia, dramat, romans
reż. Robert Pulcini, Shari Springer Berman
USA 2007 (prawdopodobna data realizacji 2005)
dystrybutor: Kino Świat

nośnik: DVD9 (7,19 GB)
czas trwania: 1 godz. 40 min
jakość obrazu: 9 800 kb/s (nominalna), 6 464 kb/s (zmienna)
jakość dźwięku: 448 kb/s, 6 kanałów (angielski), 448 kb/s, 6 kanałów (polski lektor)
napisy: polskie
dodatki: dostęp do wybranych scen, zwiastun, reportaże (Nicholasowi Artowi poświęcono 1 min. z "Reportażu z Planu", do tego mnóstwo krótkich ujęć wyciętych z filmu i z procesu produkcji), usunięte sceny (spośród dziecięciu scen tylko jedna z udziałem Nicholasa), wywiad z autorami książki, zwiastuny innych filmów i zapowiedzi DVD


Z dodatków specjalnych:


emisja: 2012 (1, 2, 3, 4, 5)